Amplificador Monoral Soundstream 1500w SP1-1500D
  • Marca Soundstream
  • Amplificador Monoral
  • Clase D
  • Máxima potencia 1500w
  • Potencia Rms 750w
  • 500W rms x 1 a 4 ohms
  • 7500W rms x 1 a 2 ohms
  • Medidas Largo 26cm x Alto 6cm x Ancho 24cm
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
El precio original era: S/ 550.00.El precio actual es: S/ 390.00.
10 La gente viendo este producto ahora!
  • Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
  • Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
  • DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns
Metodos de pago:
Description
  • Marca Soundstream
  • Amplificador Monoral
  • Clase D
  • Máxima potencia 1500w
  • Potencia Rms 750w
  • 500W rms x 1 a 4 ohms
  • 7500W rms x 1 a 2 ohms
Specification
Overview
Processor
Display
RAM
Storage
Video Card
Connectivity
Features
Battery
General
Descripcion del Producto
  • 500W rms x 1 a 4 ohms
  • 7500W rms x 1 a 2 ohms